Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil vastavalt Võlaõigusseadusele võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada. www.peotarvikud.ee -st tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud.
Ostes meie e-poest, nõustub tarbija tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

1. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.

Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata.

2. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse meie meiliaadressil info@peotarvikud.ee mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist.

3. Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud 10 Euro ulatuses , välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele.

4. Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

5. Meie pood kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale lepingust taganemise teate saamist, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa. Transpordikulu ei kuulu tagastamisele, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele.

6. 14-päevane tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul:

– tooted, mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestatud

Tähelepanu! 14-päevane tagastusõigus ei kehti kaubale, millele tarbija ise meie lattu järele tuleb ning samuti järelmaksuga ostetud kaubale, mis pärast järelmaksu lepingu sõlmimist kliendile meie laos üle antakse. (laos on meil väljas kõikide toodete näidised).

14-päevane tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole meie poe eripära. Vajadusel saate alati küsida lisainfot meie meeskonnalt: info@peotarvikud.ee